Zarządzanie treścią stron www

Ważną formą komunikowania się jest przekaz informacji za pomocą strony internetowej. Zawartość merytoryczna serwisu www, jego wygląd i aktualność prezentowanych danych w sposób znaczący wpływają na wizerunek właściciela strony.
 

Od koncepcji do realizacji

Prowadzimy usługi w zakresie tworzenia, redagowania oraz korekty językowej i merytorycznej treści prezentowanych w serwisach internetowych. Pracę rozpoczynamy zwykle od przyjrzenia się opisywanej działalności. Analizujemy środowisko, w jakim funkcjonuje i szukamy sposobów, jak i czym mogłaby się wyróżnić na tle podobnych przedsięwzięć. Wspólnie ze zleceniodawcą wybieramy słowa kluczowe. W końcu tworzymy zawartość strony www – piszemy oryginalne lub redagujemy już istniejące teksty, przygotowujemy ilustrację graficzną i fotograficzną.  Umieszczamy wszystko to na stronie.
 

Aktualizacja strony www

„Przeterminowane”, nieaktualne informacje na stronie www są odstraszającą antyreklamą.  W porozumieniu z właścicielem strony aktualizujemy jej treść zgodnie  rytmem pracy firmy. Tworzymy także regularnie newsletter.
 

Jak to działa?

Zasady są podobne jak w przypadku ogólnej redakcji tekstów. Strony www aktualizujemy w ramach abonamentu wykupionego przez zleceniodawcę. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Kosztorys przedstawiamy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Pracę rozpoczynamy po zaakceptowaniu kosztorysu.
 

Przykład: budowa strony krok po kroku

Przykładem może być stworzona przez nas strona firmy Inwestprojekt Krosno, zajmującej się projektowaniem domów, budynków użyteczności publicznej, kompleksową obsługą inwestycji w budownictwie. Rozpoczęliśmy od zebrania informacji od zleceniodawcy o profilu działalności, osiągnięciach i ciekawych realizacjach. Mając te dane, mogliśmy napisać teksty w przystępny sposób opisujące przedsiębiorstwo. Opracowaliśmy również zdjęcia budynków zaprojektowanych przez Inwestprojekt. W efekcie od zera wykonaliśmy stronę firmową przedstawiającą biuro projektów, z portfolio najciekawszych realizacji, listą referencji oraz łatwo dostępnymi danymi kontaktowymi.

Komentowanie jest wyłączone.